השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  איך לקבל טיפול שיעזור לך?

  טיפים למטפל ולמטופל

  1. 40% מה המטופל מביא לחדר הטיפול ומה ההשפעות על חייהם מחוץ לחדר הטיפול: היסטוריה אישית, אישיות, נסיבות חייו של המטופל שמשפיעות על ניסיון חייו, כוחות פנימיים, תמיכה חברתית אמונה ותקווה רוחנית, חברות בקהילה, תמיכה משפחתית ועוד.
  2. 30% מאפייני הקשר מטפל מטופל: שותפות ולא שיתוף פעולה, חום המטפל, תקווה, אהבה, אכפתיות, אמפטיה, קבלה, אישור, עידוד ליטול סיכונים, חמלה.
  3. 15% פלסבו: ציפייה לטוב, תקווה, ביטחון שמקבל טיפול טוב שמתאים למודל הבריאות שלו. המטפל והמטופל מאמינים בהגיון של הטיפול.
  4. 15% הטכניקה והמודל התיאורטי ששולטים בו. הפעלת מהלכים אסטרטגיים כגון: פיתוח הבנות חדשות, להרגיש אחרת, לשנות דפוסי התנהגות ולא טכניקה ספציפית.

  מסקנות מעשיות

  1. שתף גורמים בסביבה בטיפול. זהה הפעל את הכוחות המתגלים במשפחה, בתרבות, במקום העבודה ועוד.
  2. השקע בברית הטיפולית שפרושה הסכמות עם המטפל על מטרות הטיפול ועל האמצעים הטיפוליים וטיפוח אווירה שבה גם המטפל וגם המטופל מעלים ופותרים קשיים במהלך הטיפול.
  3. עבוד על תקווה ואמונה עצמית. השתמש באמונות המטפל על בריאות וחולי. ראה את ההזדמות שנוצרת כתוצאה מהסבל. "מה שלא הורג אותך מחשל אותך."
  4. היה מומחה, מיומן ומאמין בטכניקות שלך. היה צנוע ומוכן ללמוד מהמטפל חידושים.
  5. הפעל מרכיבים שונים שעובדים מתיאוריות שונות. היה אקלטקטי. פעל לפי אסטרטגיה. כבד גישות אחרות כדי שתוכל לקחת מהן. היה נאמן למטופל וסיבלו ולא לתאוריה.
  6. בכל שלבי הטיפול קבל משוב אמין מניסיון החולה לגבי התהליך ותוצאות הטיפול. צור אווירה שתאפשר לדון בקשיים המתעוררים במהלך הטיפול.
  7. היה מכוון לשינוי ושאל: איך מתאים השינוי לחיים? איך לנצל השינוי? איך לשמור השנוי?
  8. חזק התייחסות לשינוי שהמטופל מדוח. התייחס לכל שינוי קטן שקורה בין הפגישות.

  עבוד באופן שאתה קשוב לרגעי הטיפול ולמצב הקיומי שלה המטופל

  פעילות מכוונת עמוקה ומודעת לכאן ועכשיו ולתהליך: למחשבות, רגשות ופעילות. גם של המטופל ומשפחתו וגם שלך. במילים אחרות, ראה את התהליך הטיפול בראיה מערכתית.

  היה צופה פעיל בעצמך, במטופל, בסבל ובתהליך הטיפול.

  שים לב לדאגות הקיומיות וסייע: האפשרות של מוות ונכות, אובדן שייכות, אובדן חירות, ואובדן משמעות החיים.

  טפח פליאה, סקרנות, תהיה.

  היה מוכן לראות את המצב כפי שהוא ולא לפי משאלת לב.

  היה נכון לבחון ולזנוח דעות קדומות, לשים סימן שאלה על הנחות יסוד.

  היה צנוע, היה לומד.

  טפח ענווה מתוך מודעות לחוסר מיומנות וחוסר ידע.

  טפח חמלה למטופל ולעצמך.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   מי אנחנו?

   MSM מימוש מלוא הפוטנציאל שלך! חשוב על החוויה היומיומית עם הגוף שלך. כשאתה מבצע את הפעולות והתנועות שהשגרה שלך דורשת ממך, אתה מצפה מעצמך לרמה מסוימת של איכות פעולה וטווח תנועה. זה לא דבר רע - זה נורמלי! אבל ציפייה זו עלולה לחנוק את הבריאות שלך ולהקשות...
   להמשך קריאה

   איך אנחנו עושים?

   -1-שלב הקבלת פנים (תוך) האדם לראות איך ניתן להרגיע אותו. לגלות בפניו אהבה. ולשמוע את הצרכים הדחופים שלו. -2-שלב קבלת ההסכמה לשאול את האדם אם הוא מוכן לאיזה שינוי. -3-הסבר על התהליך אוקי, בתהליך השינוי אנחנו נגביר לך את רמת האנרגיה. נחזיר אותך לגבולות של השליטה על עצמך. לדוגמא - כמו...
   להמשך קריאה

   איך לקבל טיפול שיעזור לך?

   טיפים למטפל ולמטופל 40% מה המטופל מביא לחדר הטיפול ומה ההשפעות על חייהם מחוץ לחדר הטיפול: היסטוריה אישית, אישיות, נסיבות חייו של המטופל שמשפיעות על ניסיון חייו, כוחות פנימיים, תמיכה חברתית אמונה ותקווה רוחנית, חברות בקהילה, תמיכה משפחתית ועוד. 30% מאפייני הקשר מטפל מטופל: שותפות...
   להמשך קריאה

   דגשים לבטיחות שלכם

   דגשים לבטיחות שלכם! שימו לב לכל הפרטים! כאשר מתחילים עם תרגולי נשימה חוק ראשון - תקשיבו לגוף שלכם. לעולם לא לכפות עליו, התרגול הוא המרחב הבטוח שלכם! האימון איתנו הוא פשוט, אבל הוא נכנס עמוק. חוק שני ‐ שימו לב לבצע את התרגול בסביבה בטוחה, לא במים, לא תוך כדי נהיגה,...
   להמשך קריאה

   שאלות נפוצות

   להמשך קריאה

   לקוחות ממליצים

   להמשך קריאה

   הצהרת פרטיות

   אנחנו, ה' רופאך - הנדסת הנפש בגוף, מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו. מי אנחנו? ה' רופאך - הנדסת הנפש בגוף הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support